Ugyanis exkluzív vacsoraajánlattal és speciális alkalmi koktélokkal vár a Ritz-Carlton Budapest!
Ha igazán lenyűgöznéd a kedvesedet Bálint-napon, akkor a mai estére egész egyszerűen nincs jobb helyszín, mint a Fashion Street-i Ritz-Carlton Budapest.
A luxuskörnyezet garantált, a Deák St. Kitchen pedig különleges, Valentin-napi menüvel készül a február 14-i vacsorára.
A menüben olyan ínycsiklandó fogások szerepelnek, mint:
Angus Marhatatár, füstölt paprikával, savanyú uborkával, burgonya chips-szel
vagy
Zellerkrémleves, Szent Jakab kagylóval, zellerrel, lazackaviárral
Vitéz Szemling Filé
Vele együtt: turbolyagyökér püré, szójabab, édeskömény
vagy
Sült Kacsamell
Hozzá: Gnocchi, Shitake gomba, szarvasgomba jus
Csokoládégömb
Körte tatár, körte mousse, pirított mandula, forró csokoládészósz fenséges kombinációja.
A háromfogásos menü egy személyre 14 500 Ft és csak ma este 19:00-tól elérhető, így érdemes még most az utolsó, megmaradt asztalok egyikére lecsapni!
A romantikus és ínycsiklandóan kreatív vacsora után pedig a Ritz-Carlton Kupola Lounge-ban folytathatjátok a fantasztikus fogások levezetését, ugyanis kifejezetten Valentin-napi koktélokkal kedveskednek a szerelmeseknek!
Tequila, levendula, kókusz, lime
2 900 forint
Averna likőr, erdei méz, citruscsavar
2 900 forint
Szóval, ha le szeretnéd ma este lenyűgözni a párod, de úgy minden szinten, akkor nincs több kérdés: irány a Ritz-Carlton Budapest, Fashion Street!
(A fenti árak a szervizdíjat nem tartalmazzák.)